שלום לכל חברי קבוצת GetPensia

רצינו לשתף ולעדכן את כולם בנעשה בחודשיים האחרונים בהם התראנו והשתמענו קצת פחות.

אז ככה,שיווק וגיוס חברים
לאחר הקמפיין הטלווזיוני והוויראלי המוצלח מאד שעשינו יחד אתכם ועם העזרה
המדהימה של כל חברי הקבוצה ברשתות החברתיות שבו גייסנו כ2500 חברים, החלטנו להשקיע אנרגיה ותשומת לב גם בשיווק אופליין במטרה לצרף לקבוצה חברות וארגונים קטנים ובינוניים. הצטרפו לשורותינו מעל 10 חברות ולמעלה מ1200 עובדים!!! ועם קרוב ל4000 חברים כוחה של הקבוצה גדל בצורה משמעותית.

 

משא ומתן
ביצענו שיחות ופגישות ראשוניות עם מספר גופי פנסיה אשר הביעו עניין וכעת אנו במגעים לייצר את ההצעות בעבור הקבוצה.

 

רגולציה
ביום שני ה16/06 נפגשנו עם המפקחת על שוק ההון הביטוח והחסכון, הגב' דורית סלינגר, ועם מר הראל שרעבי, מנהל מחלקת הפנסיה במשרד האוצר.
מטרתנו הייתה להבין את עמדת האוצר במהלך חברתי מהסוג של GetPensia, להבין האם ישנם חסמים רגולטוריים ולראות כיצד ניתן לשתף פעולה.
לשמחתנו הרבה הגב' סלינג'ר ומר שרעבי הביעו תמיכה רבה במהלך, הביעו רצון לעזור ואף עודדו מיזמים עתידיים.
בנוסף, הבהירה המפקחת בצורה חד משמעית שכאשר עובד בחר את הגוף הפנסיוני איתו הוא מעוניין לעבוד אין באפשרות סוכנות הביטוח איתה עובדת החברה למנוע זאת בכל צורה שהיא. 

הבהרה רשמית זאת מחזקת את כוח חברי הקבוצה במשא ומתן אל מול גופי הפנסיה ואל מול הסוכנים ומקלה את האפשרות לכל עובד במדינה להפקיד את הפנסיה במקום המתאים ביותר.

 

אז מה עכשיו
בשבועות הקרובים נפגש עם גופי הפנסיה אשר מבטיחים להעניק את השירות הטוב ביותר וההצעה האטרקטיבית ביותר לחברי הקבוצה. מטרת הפגישות היא להוציא הצעה פורמאלית אותה נעביר לצוות המומחים המלווה את הפרוייקט לצורך עיון ובדיקה ולייצר תהליך העברה קל, פשוט ונוח.
לאחר מכן, נעביר את ההצעות הנבחרות לכל חברי הקבוצה לבדיקה, עיון והשוואה (בעזרתנו כמובן) לתנאי הפנסיה הקיימים של כל אחד ואחת ונתחיל את תהליך ההעברה שיעשה לכולנו סדר בפנסיה.

** ייתכן ועל מנת לבנות את ההצעה האטרקטיבית ביותר לכולנו נצטרך לקבל פרטים נוספים כגון: גיל, שכיר/עצמאי, שכר וכו'

בברכה,
צוות GetPensia