שלום לכל חברי וחברות GetPensia,

 

בעדכון האחרון על GetPensia סיפרנו לכם על המשא ומתן מול קרנות הפנסיה כדי להשיג את דמי הניהול הזולים ביותר, שיחסכו לכולנו הכי הרבה כסף.

אנחנו שמחים לבשר שאחרי מספר רב של פגישות ומו"מ עם קרנות פנסיה רבות הגענו לדמי הניהול הנמוכים שרצינו!

השגנו לחברי GetPensia תנאים דומים ואפילו טובים יותר משל חברות גדולות עם אלפי עובדים במדינת ישראל. בקרוב נוכל כולנו להנות מתנאים דומים לשל גופים כמו חברת חשמל, אינטל ובנק ישראל.

המשמעות היא שעמיתי GetPensia – כולנו – נוכל לחסוך בממוצע מעל 100,000 ש״ח בדמי ניהול, כסף שיתווסף לפנסיה של כל אחד מאיתנו לאורך חיינו.

בזמן תהליך המשא ומתן, גופי תקשורת, מעסיקים וחברים חדשים רבים הביעו רצון להשתתף ולעזור למיזם – וזה אומר שאנחנו גדלים ושכוח המיקוח שלנו מתחזק בהתאם.

 

אז מה עכשיו?

בקרוב נתחיל את תהליך ההצטרפות לתוכניות פנסיה הזולות שהשגנו. התהליך יהיה שקוף ופשוט, ויאפשר לכולנו לקבל את דמי הניהול הנמוכים. בתהליך, שיתחיל בחודש הבא, נעביר לעיונכם את ההצעות מחברות הביטוח ונשלח הסברים והנחיות על תהליך המעבר, ופרטים נוספים על דמי הניהול – אנחנו מאמינים שתיווכחו שהיה שווה לחכות!

בחודש מרץ נעשה פוש תקשורתי נוסף על מנת להמשיך ולהגדיל את כוחנו – בחברים ובמעסיקים.

עומדת לפנינו תקופה משמעותית וכדי להתכונן לתהליך המעבר של החברים לתוכניות הזולות ולגידול המשמעותי שאנו צופים בעקבות החשיפה התקשורתית-
ביום שישי ושבת 13-14/02/15 הקרובים נערוך Hackathon (מפגש עבודה מרוכז) בתל אביב.

מי שנכון לסייע מוזמן, במיוחד מתכנתים, ואנשי שיווק – צרו איתנו קשר!

 

הדרך הייתה ארוכה- אך אנחנו כמעט שם – בקרוב כולנו עושים סדר בפנסיה.

 

לפרטים נוספים , שאלות, וידיים עובדות
אנא פנו ל – contact@getpensia.co.il
בברכת שבוע פורה,
צוות GetPensia.