מי אנחנו

אנחנו מיזם משותף בין התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל ובין קבוצה של אנשים בעלי רקע משותף של עזרה לקהילה, שעוסקים במגוון מקצועות רחב, וזיהינו כשל שוק אמיתי בעולם הפנסיה.

הבנו שרוב האזרחים החוסכים לפנסיה, אינם מאוגדים, אינם מבינים את הדוחות הפנסיוניים שמקבלים בדואר, ואינם מעוניינים להרחיב את הבנתם בנושא המורכב וה"אפור" הזה.

הבנו שהבריחה מההתעסקות בפנסיה גורמת לכך שרוב העובדים משלמים דמי ניהול הרבה יותר גבוהים מאשר עובדים אשר מאוגדים בקבוצות, ומעובדים בעלי מודעות גבוהה לנושא, שנלחמים על הורדת דמי הניהול שלהם.

הבנו שלמעלה מ- 60% מהחוסכים משלמים דמי ניהול פנסיוניים מקסימליים (!), פשוט כי חברות הביטוח יכולות לגבות את דמי הניהול האלה ללא הפרעה, ובשל העובדה הפשוטה שרוב החוסכים לא מודעים בכלל לגובה דמי הניהול הפנסיונים שלהם.

אנחנו כאן משום שאנחנו יודעים שבאמצעות התאגדות וכוח צרכני גדול וחזק צריך ואפשר לחסוך מאות אלפי שקלים בדמי ניהול שיגדילו באופן ישיר את הפנסיה שלנו!

צוות GetPensia:

eran

ערן חג'ג' – יזם ומתכנת מילדות

ערן חג'ג' הוא יזם, טכנולוג ואיש פיננסים.
בעברו היה סמנכ"ל טכנולוגיה בביטוח ישיר, הקים את פגסוס סמארט טריינדינג, חברת אלגו טרידינג, ויסד את עמותת קאן אקאדמי ישראל שעוסקת בחינוך מקוון בחינם לכל ילד. כיום עוסק בתחום המחר במדיה אינטרנטית בחברת Meme שהוא ממקימיה.
ערן בילה את השנים האחרונות במחקר מקיף אודות הכשלים והאתגרים בשוק הפיננסי בישראל ופועל כיום כדי להפיץ את המידע ולהוביל פתרונות רחבים.

gal

גל הוכברג – טכנולוג ויזם

גל הוכברג חי טכנולוגיה מגיל 6. אחרי שירות צבאי כקצין ביחידה מובחרת בחיל המודיעין, הקים מיזמים שונים בעולם הטכנולוגי ולימד את הדורות הבאים של המתכנתים והמהנדסים. עם נסיון עשיר בניתוח מידע ואבטחת מידע הוא מיעץ לחברות וארגונים בשלבים שונים.
גל הוא מהמקימים של חברת HiredScore המתמחה בניתוח והבנת אנשים בעולם כוח האדם.
גל הגיע לעולם הפנסיה מתוך הכרות עם כמות הולכת וגדלה של חברים ואנשים שמשלמים עמלות גבוהות בהרבה מאחרים – ולאחר ניתוח הבעיות וההזדמנויות בשוק הגיע למסקנה שהגיע הזמן לעשות שינוי.

alon

אלון שמורק – מנהל פרוייקטים חברתיים

אלון נדבק בג'וק החברתי כאשר הקים את הפרויקט החברתי הראשון שלו בגיל 17 במסגרתו לקח חניכים מפנימיית מקווה ישראל להתנדב בקהילה בחולון.
לאחר שנת שירות ושירות בצבא כקצין חינוך של בסיס חיל האוויר תל נוף נחשף לעולם הפיננסי כאשר עבד כרכז פרויקטים במזא"ה 9 בית הצעירים של עיריית ת"א- יפו שם הפעיל פרויקטים חברתיים ומיזמים של לחינוך פיננסי.
כיום עובד עם נוער בסיכון בפעילות ימית במסגרת עמותת זיו נעורים וכמנהל פרויקטים בחברת דובדבן המעצבת סביבות חינוכיות.

yaron

ירון קליינר – ניהול פרוייקטים ושירות לקוחות

ירון התחיל את דרך ההתנדבות שלו בסוכנות היהודית לאחר שסיים את שירותו כמפקד צוות בסיירת נח"ל וממשיך להתנדב בעמותת אתגרים כבר למעלה מ7 שנים.
 לאחר פרויקט הדרכה במשרד הבטחון ניהל ירון את מחלקת הדיירים של חברת גינדי החזקות וכיום הוא שותף בפלטפורמת LETS לניהול קהילות, שיתופי פעולה והקמת מטבעות אלטרנטיביים.
 ירון הגיע לעולם הפנסיה מתוך רצון להבין טוב יותר למה אנחנו משלמים ועל מה וכמו כולם הגיע למסקנה שחייבים לעשות כאן שינוי.

eli

אלי אקסלרוד – עו"ד עם התמחות בשוק ההון וממשל תאגידי

אלי הינו שותף במשרד עורכי דין ובזמנו הפנוי (והלא פנוי) הוא עוסק, בין היתר, ב"לחימת צדק" ומשחק "פוקר" עם הרשויות.
 לאלי ניסיון רב בייצוג והגנה על זכויות ציבור, ובמיוחד של החוסכים בשוק ההון, לרבות במסגרת עסקאות מורכבות, והיכרות עמוקה עם העולם הפיננסי.
 היה ועדיין מעורב במיזמים חברתיים רבים, כגון Idemos, וכן ניהל בהתנדבות הליכים משפטיים רבים לטובת הציבור, לרבות עתירות לבית המשפט העליון.
 משרדו ועובדיו עתידים להיות בין הראשונים לעבור וליהנות מהישגי פרויקט GetPensia.

tal

רו"ח טל כהן – מנהל כספים ומתנדב סדרתי

לטל רקע עשיר בעולם הפיננסי – הן בתחום הכלכלי והן בתחום ניהול הכספים.
בעברו זכה טל בפרסי הוקרה שונים על מעורבות בקהילה ומקפיד לתרום ולהתנדב כל אימת שיכול.
טל נחשף לעולם הפנסיה כעמית חוסך, כמנהל כספים בחברות היי-טק שאחראי על כל הנושא הפנסיוני מצד המעביד, ובפן האישי כבן לאב שיצא לפנסיה בתנאים גרועים ולא מכובדים.
מתוך הכרות עמוקה עם השונות הרבה בדמי הניהול בשוק הפנסיה, היתרונות לגודל של הארגונים הגדולים אל מול הארגונים הקטנים, ואפשרויות ההתאגדות הטמונות בימינו בזכות רשת האינטרנט, טל מאמין שזו העת לבצע את השינוי, להעיז ולגרום לתמורות גדולות בשוק הפנסיוני לטובת הכלל.

צוות מקצועני הפנסיה שמלווים אותנו:
שי פנסו – יו"ר יונט אינווסט
אבי אייכלר – היועץ הפנסיוני של GetPensia

אנשי צוות נוספים:

אופיר אביגד – Social Media

עמרי אילדיס – פיתוח

סטס ארשנסקי – פיתוח

אלדד ברקוביץ  – פיתוח

 גיא מור – רכז עסקים וחברות

הדר לנדאו – פיתוח

רובי פיינשטיין – פיתוח

אילן פרח – פיתוח

עדי קלגסברון – עיצוב