במקרים רבים, קרן הפנסיה פשוט לא מספיקה לאנשים, מה שמוביל אותם להתמודד עם אי-אילו בעיות כלכליות שונות המובילות לסיטואציות מצערות מאוד. במקרים אלו, קיימים פתרונות לגיטימיים שניתן להיעזר בהם, כולל שירותי הגדלת מקורות אשראי, מקדמות ועוד.

כשאתם נעזרים בבנקים, אתם לא פעם נאלצים להתמודד עם בירוקרטיות מסורבלות, זמני המתנה, וכל מיני הגבלות שונות שאינן קיימות בחברות הפרטיות העוסקות בהגדלת מסגרת אשראי ובפתרונות אשראי שונים. בחלק נכבד מהמקרים, תוכלו ליהנות מעמלות מאוד נמוכות (ביחס לבנקים), סטנדרט שירות גבוה ביותר ויחס חם ואדיב. אם תזרים המזומנים שלכם תקוע, מומלץ מאוד לבדוק מה הן האופציות העומדות בפניכם חוץ מהלוואות דרך הבנקים השונים. בכל מקרה, אין ספק כי תוכניות פנסיה הן פתרון כמעט אלמנטרי.

תזרים מזומנים – לא נשארים חייבים 

בכל מקרה בו אתם מייצרים הכנסה, כמעט מיותר לציין כמה חשוב לדאוג לתוכניות פנסיה איכותיות ומניבות. הפנסיה שלכם אינה חייבת להיות מאוד מורכבת ודמי הניהול לא חייבים להיות יקרים, ותוכלו למצוא פתרונות רבים עבור ניהול מוצלח של קרן הפנסיה שלכם. הואילו רק לברר מהן האופציות העומדות בפניכם. 

אם פעם שירות ניכיון של שיקים היה מוגדר כשירות אפור ולא בטוח, הרי שכיום ניתן לבצע ניכיון שיקים מהיום למחר באופן לגיטימי לגמרי, בעסקים רבים שלהם יש אישור ממשרד האוצר. במקרים בהם קרן הפנסיה אינה מספיקה, תזרים המזומנים תקוע ואתם נדרשים לשלם חשבונות, הואילו לברר לגבי שירות ניכיון שיקים. שירותי ניכיון, במספר מילים פשוטות, מאפשרים לכם לקבל מזומן מהיום למחר, תוך כדי שכל נושא הגבייה של הצ'ק שמסרתם – מוסר מעליכם. 

תוכניות פנסיה – משלמים פחות 

ניתן לחסוך עד מאות אלפי שקלים בלחיצת קליק אחד, כך שכל שעליכם לעשות בכדי להבטיח לעצמכם פנסיה ראויה ומכבדת, זה להצטרף לתוכניות פנסיה המנוהלות על ידי צוותי מקצוענים, ונסגרות עבורכם על ידי אנשי מקצוע.

במקרים בהם קרן הפנסיה לא מספיקה לכם ואתם נשארים ללא תזרים מזומנים מספק, אתם יכולים לברר תמיד גם לגבי הלוואות בריבית נמוכה מאוד ביחס לבנקים. לא פעם, הלוואות עשויות לחלץ אנשים ממוקד של בעיה כלכלית המעיקה עליהם רבות. בשורה התחתונה, אל תישארו במצב קורבני, אם אתם זקוקים לכסף מהיום למחר, יש מה לעשות בנידון. בימינו, קבוצות פנסיה דיגיטליות מובילות את הענף, ותוכלו לחסוך כסף לאחר הצטרפות מהירה.