חלק גדול מהציבור בישראל לא מכיר עד הסוף אפילו את המושגים הבסיסיים הקשורים לפנסיה. מכיוון שהפנסיה חיונית לכולנו, לכל מי שרוצה להתקיים בכבוד בגיל מבוגר, חשוב להבין דבר אחד. מי שלא יגלה מעורבות, מי שלא יפעל בנידון, פשוט יפסיד. אם אתם פרילנסרים, אם אתם יודעים שכיום הכל מנוהל באינטרנט, יש לכם הזמנות לסגור את הפער. כפי שניתן לקיים הנהלת חשבונות באינטרנט כך ניתן לבצע גם ניהול חסכונות פנסיוניים באינטרנט. ניהול הפנסיה אונליין עבור פרילנסרים חוסכת בזמן יקר ולא פחות חשוב – חוסכת טעויות וחוסכת עלויות.

לדעת יותר – זה פשוט!

אם גם אתם לא ממש בקיאים במונחים כגון "תשואה" או "פנסיה צוברת", אם אין לכם מושג מה ההבדל בין קופת גמל לבין קרן השתלמות ואם לא ברור לכם אפילו האם חוק פנסיית חובה חל עליכם, אל דאגה. ההכרה בכך שחסר לכם ידע היא הצעד הראשון בדרך ללמידה. כפי שחברות המציעות הנהלת חשבונות באינטרנט למדו להפוך את ניהול החשבונות לפשוט יותר, כך בדיוק פועלים אלה שמציעים ניהול חסכונות פנסיוניים אונליין עבור פרילנסרים. ניהול אונליין מאפשר לכם לקבל תשובות לכל השאלות, בקלות. באינטרנט ניתן למצוא את הסקירות הממצות ואפילו סרטונים קצרצרים ש"עושים סדר" גם לאנשים רגילים, שלא למדו כלכלה או מנהל עסקים באוניברסיטה.

להרוויח יותר מבלי להתפשר

ניהול אונליין מאפשר לכם להגיע למידע זמין ולייעוץ מקצועי. כאשר אתם בוחרים לנהל את הנכסים הפיננסיים, הביטוחים, החסכונות הפנסיוניים וקופות הגמל והפיצויים בצרוה מקוונת, על ידי גורם מקצועי, אתם יכולים לשפר את התשואה מבלי להתפשר. ראוי לציין כי הגורם המייעץ איננו גוף אינטרסנטי, המייצג חברת ביטוח פלונית או קרן פנסיה אלמונית. הייעוץ מביא בחשבון את צרכיו של כל פרילנסר ופרילנסר ומציג את האפשרויות הכי טובות, מכל גופי הפנסיה הקיימים בשוק. כשיש לכם ייעוץ אונליין זמין ואתם יכולים להרוויח יותר, בלי להתפשר, אז למה לוותר?

להוזיל עלויות אונליין

אם אתם פרילנסרים לא מאתמול, סביר מאוד להניח שכבר שמעתם על כך כי הנהלת חשבונות באינטרנט חוסכת לכם כסף. ניהול חשבונות אונליין, שירות שמתאים במיוחד לעצמאיים ופרילנסרים מאפשר הפקת חשבוניות ירוקות ועוד שפע יתרונות. אבל יש דבר אחד שמבדיל בין ניהול חשבונות אונליין לבין חסכונות פנסיוניים. בחסכונות פנסיוניים אתם משלמים דמי ניהול מכמה סוגים – גם דמי ניהול מהכספים הצבורים (שכבר הפקדתם בעבר) וגם דמי ניהול מהפקדות שוטפות.

פרינלסרים, שאינם מאוגדים כמו עובדים שכירים, מתקשים לקבל הטבות בדמי הניהול שכן הם מתמודדים עם חברות הפנסיה כיחידים. ניהול חסכונות פנסיוניים אונליין שם לכך סוף. הניהול מאפשר לאגד את כל הפרילנסרים המצטרפים כמעין קבוצת רכישה של מוצרים פנסיוניים. כך, לא משנה אם אתם מפקידים לקרן השתלמות או לחיסכון פנסיוני, תוכלו ליהנות מעלויות נמוכות כפי שקיבלו עד היום רק שכירים שעבדו אצל מעסיקים גדולים.