אין תקופה יותר מהנה וכיפית מאשר הפנסיה. בפנסיה פתאום יש לנו הזדמנות לצאת ולבלות, לפתח תחביבים, להיות עם הנכדים, לנסוע לחו"ל, לאכול במסעדות כל שני וחמישי ולמעשה לעשות כל מה שאנחנו רוצים. אך לצד זאת אנחנו חייבים לציין שאם אתם רוצים לבלות בפנסיה וליהנות מן היתרונות של תקופה זו אתם צריכים להתחיל לחסוך לפנסיה בגיל צעיר ולעשות זאת בחכמה. בואו נודה על האמת ל-95% מאתנו אין את היכולת לבחור את קרן הפנסיה הטובה ביותר ואת האופציה להבטיח כי הקרן אכן תהיה איכותית. אז מה עושים טומנים את הראש בחול ובוחרים על עיוור כמו בת יענה? לא ממש לא מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אל ייעוץ אסטרטגי לעסקים ולפרטיים אשר מומחיותו היא עולם הפנסיה.

מדוע זה צריך להיות אינטרס של המעסיק שלעובדים שלו תהיה הפנסיה הטובה ביותר?

עליכם להבין כי לקרן הפנסיה שבה אתם בוחרים יש משמעות אדירה לעתיד שלכם. אתם יכולים לבחור קרן פנסיה אשר תניב לכם תשואה אדירה וכך תשרת אתכם בצורה נהדרת ואתם יכולים לבחור קרן פנסיה אשר תניב לכם הפסדים קשים. על כן אנחנו מציעים לכם לבחון את הבנצ'מרק של הקרן ואת הביצועים שלה. כאן המקום לציין כי למנהל שלכם צריך להיות אינטרס לא פחות קטן שאתם תבחרו את קרן הפנסיה הטובה ביותר מכיוון שלכך יש השפעה אדירה על ההנאה שלכם מן העבודה. ככל שהפנסיה שלכם תהיה יותר טובה כך העובד ישקיע יותר בעבודה ועל כן זהו אינטרס משותף של המעביד ושל העובד שתהיה לכם את העבודה הטובה ביותר שיש.

מקבלים ייעוץ פנסיוני? קבלו זאת מיועץ אובייקטיבי

אז על מה אנחנו צריכים להסתכל כאשר אנחנו בוחרים יועץ פנסיה? כיצד נבטיח כי נבחר יועץ איכותי וטוב? אם כן הדבר הכי חשוב שאתם צריכים להבטיח הוא כי אתם בוחרים יועץ אוביקטיבי. עליכם להבין כי אם היועץ מקבל את המשכורת שלו מן הבנק הוא לא אוביקטיבי וכלל לא בטוח כי האינטרסים שלכם עומדים בראש מעיניו. אם אתם משלמים ליועץ אתם יכולים להיות בטוחים כי העצות שלו תהיינה הטובות ביותר וכי הוא אכן ימליץ לכם על קרן הפנסיה הטובה ביותר והאיכותית ביותר שיש ועל כך אתם חייבים לחשוב אם אתם רוצים לנהל את עניינכם בחכמה.

שימו לב לניסיון של היועץ ולמקצועיות שלו

יועץ פנסיוני לא צריך לעסוק בנושאים של פיתוח עסקי או מכירות, אך הוא צריך לשלוט בנושא של הפנסיה בצורה עיוורת. לכן ניתן לומר כי הניסיון של היועץ הוא סופר חשוב ויש לו השפעה אדירה על הפנסיה שלכם. עליכם להבין שככל שהיועץ יותר מנוסה כך הוא יוכל לבצע את העבודה בצורה יותר טובה וזהו משהו שאין עליו עוררין.