התאחדות הסטודנטים

התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל

ארגון שותף

ארגון הגג של הסטודנטים והסטודנטיות בישראל, חבר כשותף למיזם GetPensia מתוך מחויבות חברתית לציבור בכלל ולציבור אותו הוא מייצג בפרט, לאור ההבנה שיש צורך דחוף לקדם צדק צרכני בשוק החיסכון הפנסיוני ובשווקים אחרים.

eran

ערן חג'ג'

מייסד ויו"ר הדירקטוריון

יזם, איש היי טק ופיננסים, שימש בעבר כסמנכ"ל טכנולוגיה בביטוח ישיר, הקים את פגסוס סמארט טריינדינג, חברת אלגו טרידינג, ויסד את עמותת קאן אקאדמי ישראל שעוסקת בחינוך מקוון בחינם לכל ילד. כיום עוסק בתחום המחר במדיה אינטרנטית בחברת Meme שהוא ממקימיה. ערן בילה את השנים האחרונות במחקר מקיף אודות הכשלים והאתגרים בשוק הפיננסי בישראל ופועל כיום כדי להפיץ את המידע בעניין ולהוביל פתרונות רחבים עבור כלל הציבור.

gal

גל הוכברג

מייסד ודירקטור

חי טכנולוגיה מגיל שש. אחרי שירות צבאי כקצין ביחידה מובחרת בחיל המודיעין, הקים מיזמים שונים בעולם הטכנולוגי ולימד את הדורות הבאים של המתכנתים והמהנדסים. בעל נסיון עשיר בניתוח מידע ואבטחת מידע, מייעץ לחברות וארגונים בשלבים שונים בתחום זה. גל, מהמקימים של חברת HiredScore המתמחה בניתוח ובהבנת אנשים בעולם כוח האדם, הגיע לעולם הפנסיה מתוך היכרות עם מספר גדול של חוסכים שמשלמים עמלות גבוהות מאחרים. לאחר ניתוח הבעיות וההזדמנויות בשוק, גל הגיע למסקנה שהגיע הזמן לעשות שינוי.

tal

רו"ח טל כהן

מייסד

בעל רקע עשיר בעולם הפיננסי, הן בתחום הכלכלי והן בתחום ניהול הכספים. מקפיד לתרום ולהתנדב ככל שביכולתו וזכה בעבר בפרסי הוקרה שונים על מעורבות בקהילה. בין היתר, טל היה אחד ממייסדי ארגון "תמורות" שפעל לאגד את מחזיקי אגרות החוב הפרטיים בהסדר IDB, ומשמש כרו"ח של המיזם "לובי 99" בהתנדבות מלאה. טל נחשף לעולם הפנסיה כסמנכ"ל כספים בחברת ההיי-טק Tvinci, אשר בין יתר תפקידיו בה, היה אחראי על כל הנושא הפנסיוני מצד המעביד, ובפן האישי כעמית חוסך, וכבן לאב שיצא לפנסיה בתנאים גרועים ולא מכובדים. טל מאמין שזו העת להעיז לשנות את שוק הפנסיה לטובת הכלל.

ariel

אריאל לרמן

מנכ"ל

נשוי באושר לליאת ואבא לנועם ורוני המהממות. בעל רקע עשיר ברגולציה של קרנות הפנסיה מאגף שוק ההון במשרד האוצר, ואחראי למספר רפורמות משמעותיות שהצליחו לחסוך לכולנו הרבה כסף ולהביא לפנסיה הוגנת יותר. מאז שפרש ממשרד האוצר, אריאל מקדיש את עצמו לפתרון בעיות לאוכלוסיות שמודרות מהמערכת הפיננסית. אוהב כדורגל, ים, תנ"ך ופוליטיקה.
יהודה

יהודה גבאי

מפתח

יהודה גדל בסידני, אוסטרליה באיזור "חוף בונדי" המפורסם. הוא למד הנדסת אלקטרוניקה וסיים תואר ראשון בתחום, אבל במהרה החליט לעבור לעולם פיתוח התוכנה. יהודה עלה לישראל ב- 1997, והוא עבד מאז במספר סטארטאפים כמפתח תוכנה מוביל ומרכזי. במסגרת תחומי אחריותו של יהודה בGetPensia, הוא מפתח את מערכת הרישום האוטומטית של החברה, את הממשקים מול המשתמש, ואחראי על תחזוקת בסיס הנתונים.

אלי אקסלרוד

עו"ד אלי אקסלרוד

מייסד ויועץ משפטי

אלי הינו שותף במשרד עורכי דין "אקסלרוד אוחנה ושות'",ויש לו ניסיון רב בייצוג והגנה על זכויות ציבור, ובמיוחד של החוסכים בשוק ההון, לרבות במסגרת עסקאות מורכבות, והיכרות עמוקה עם העולם הפיננסי. היה ועדיין מעורב במיזמים חברתיים רבים, כגון Idemos, וכן ניהל בהתנדבות הליכים משפטיים רבים לטובת הציבור, לרבות עתירות לבית המשפט העליון.

מייסדים נוספים

אלון

אלון שמורק

מייסד

אלון נדבק בג'וק החברתי כאשר הקים את הפרויקט החברתי הראשון שלו בגיל 17 במסגרתו לקח חניכים מפנימיית מקווה ישראל להתנדב בקהילה בחולון.
לאחר שנת שירות ושירות בצבא כקצין חינוך של בסיס חיל האוויר תל נוף, נחשף לעולם הפיננסי כאשר עבד כרכז פרויקטים במזא"ה 9 "בית הצעירים של עיריית ת"א- יפו", שם הפעיל פרויקטים חברתיים ומיזמים של חינוך פיננסי.
כיום אלון עובד עם נוער בסיכון בפעילות ימית במסגרת עמותת זיו נעורים וכמנהל פרויקטים בחברת דובדבן המעצבת סביבות חינוכיות.

ירון

ירון קליינר

מייסד

ירון התחיל את דרך ההתנדבות שלו בסוכנות היהודית לאחר שסיים את שירותו כמפקד צוות בסיירת נח"ל וממשיך להתנדב בעמותת אתגרים כבר למעלה מ-7 שנים.

לאחר פרויקט הדרכה במשרד הבטחון ניהל ירון את מחלקת הדיירים של חברת גינדי החזקות וכיום הוא שותף בפלטפורמת LETS לניהול קהילות, שיתופי פעולה והקמת מטבעות אלטרנטיביים.

ירון הגיע לעולם הפנסיה מתוך רצון להבין טוב יותר למה אנחנו משלמים ועל מה וכמו כולם הגיע למסקנה שחייבים לעשות כאן שינוי.

האמור אינו מהווה ייעוץ ו/או שיווק פנסיוני ואינו נועד להחליפם.